• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рација Болвата Убиец Плус Фогер, Соба Третман Болвата Бомба Убива До Месеци Оз, Парче

Рација Болвата Убиец Плус Фогер, Соба Третман Болвата Бомба Убива До Месеци Оз, Парче

 
DEN 117.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Рација Убиец На Болви Плус Фогер убива болви и јајца за ведење на изворот и ви овозможува да третирате цела просторија со формула базирана на вода. Убива болви и испилување јајца од болви до 4 месеци за континуирана одбрана во вашиот home.Do не користете ја оваа болва бомба во простории помали од 5 стапки на 5 стапки. Изгаснете го целиот пламен и исклучете ги вентилаторите пред употреба. Покријте храна, прибор, восочени подови и мебел, стерео опрема и други деликатни предмети со весник. Маглата од овој спреј за убијци од болви во домот трае 2 часа. Вентилирајте 2 часа по апликацијата. Вклучува 3 лименки за замаглување бомби од болви за домашна употреба. Третман на болви за просторија до 24' х20' со таван од 8', или 3.840 кубни метри непречен простор. Фогер од болви, исто така, убива јајца од болви пред да се изведат. Се ослободува од болви до 4 месеци. За најдобри резултати, третирајте го миленичето со соодветен производ за контрола на болви пред да се вратите во третираната област. Повторно внесете ја болвата бомба третирана област по 2 часа, а потоа воздух за 2 дополнителни часови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ