• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Разговор Новороденче Дете Чак Тејлор Ол Стар Висок Врв

Разговор Новороденче Дете Чак Тејлор Ол Стар Висок Врв

 
DEN 364.64

Количина на стоки
Достапно на барање

И покрај фактот дека вашето новороденче или мало дете можеби немаат најразвиен речник, тој или таа сепак може да даде смела изјава Во Конверс Чак Тејлор Ол Стар Висока Врвна Патика. Класичен платнен горен, издржлив гумен ѓон и кутија за прсти и вамп со врвки со метални дупчиња се минијатуризирани за да одговараат на стапалата на вашето дете. Конверсирајте ја лепенката за глуждот и петицата на сите ѕвезди потврдете ги овие чакови како верзија на оригиналот со големина на пинта. Висока Врвна Силуета платно горниот гумен ѓон и кутија За прсти Метални дупки Со Врвки Сите ѕвездени глуждови и лепенка за потпетици. КОНВЕРС КТ А/С СП ВО НЕГОВИТЕ СЕКОЈДНЕВНИ ЧЕВЛИ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ