• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Делфини во Мајами - стол за големо момче во НФЛ

Делфини во Мајами - стол за големо момче во НФЛ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете го вашиот делфин дух со столчето за НФЛ во Мајами Делфинс. Погодни карактеристики вклучуваат држачи за двојни мрежи, удобни потпирачи за рака, преклопна конструкција и торба за носење. Лесна е за лесна преносливост. Неговата челична рамка со голема јачина е цврста и издржлива. Тимските бои и логото го украсуваат ова големо момче столче, што го прави забавен и корисен додаток на сите ваши кампување, опашка или други авантури на отворено. Мајами делфини НФЛ Големо момче Чаир : Лого на Мајами Долфинс. Ултра лесна категорија. Челична рамка со висока јачина. Двајца држачи за чаши во потпирачот за оружје. Столот се склопува за преносливост. Чаир во Мајами Делфини вклучува торба за носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ