• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Контрола на суспензијата Склопување На Раката и Топчестиот Спој изберете: 1996 - НИСАН МАКСИМА, 1996-ИНФИНИТИ И30

Контрола на суспензијата Склопување На Раката и Топчестиот Спој изберете: 1996 - НИСАН МАКСИМА, 1996-ИНФИНИТИ И30

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Контрола на суспензијата Рака И Топката Заеднички Собранието Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Дополнителни Функции Заврши : Боја. Одговара Изберете : 1996-1999 НИСАН МАКСИМА 1996-1999 ИНФИНИТИ I30 1995 НИСАН МАКСИМА GLE/GXE/SE и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ