• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Дома Декор Окер Жолта Црна И Бела Сликарство Градски Пејзаж Триптих Ѕид Плакета Уметност, 3 парчиња, секој 17

Ступел Дома Декор Окер Жолта Црна И Бела Сликарство Градски Пејзаж Триптих Ѕид Плакета Уметност, 3 парчиња, секој 17

 
DEN 639.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите триптихи со повеќе панели се едни од нашите омилени веќе 2 години. Уникатниот концепт е грабнувач на внимание за секоја просторија. Секое парче е монтирано на цврсто дрво ОД мдф од половина инч и е рачно завршено и е подготвено за закачување. Димензии : 3 парчиња, секој 11 х 0,5 х 17 Инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ