• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Двор Geел Геометриски Круг Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2'3 6 ' 7

Двор Geел Геометриски Круг Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2'3 6 ' 7

 
DEN 439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Висина на купот : 0,25 инчи. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Продавница Safavieh на . Живеат Подобро. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Колекцијата На Теписи во дворот Е создадена за денешниот внатрешен/надворешен начин на живот. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Моќта Се Појави Во Турција .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ