• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Оган од Дирфоамс Женски Сиднеј Вистински Шерлинг Измама

Оган од Дирфоамс Женски Сиднеј Вистински Шерлинг Измама

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Луксуз за секого. Тоа е инспирацијата зад нашата колекција Покрај Оган : висококвалитетни, достапни влечки направени со 100% Австралиска обвивка од овча кожа. Дизајните што ја отстрануваат влагата, регулираат температурата ги дефинираат овие влечки отпорни на вода; целодневната удобност е само чекор подалеку. Суперсофт амортизирање ги лулка вашите стапала заедно со пар издржливи внатрешни/надворешни надворешни ѓонови кои ветуваат удобност во движење! Силуетата за затнување е класика со причина, но мислиме дека можеби ќе ви се допадне ова ажурирање. Австралиски овча кожа горниот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ