• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Медалјон За Разбој Архус Килим Сино Сив 5 ' Тркалезен Медалјон Преоден Совршен За Трпезарија Влезна Соба Соба За Кревети Детска Соба

Уникатен Медалјон За Разбој Архус Килим Сино Сив 5 ' Тркалезен Медалјон Преоден Совршен За Трпезарија Влезна Соба Соба За Кревети

 
DEN 1065.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Од Колекцијата Архус, овој килим ќе ви помогне вашиот простор за живеење да почувствува допир на софистицираност. Освежувачка мешавина на тонови, килимот може да се пофали со традиционални племенски и медалјонски мотиви. Средниот, текстуриран куп пополнува заesетска привлечност, а исто така го прави парчето лесно за чистење. Добро прилагоден за области со голем сообраќај, овој килим ќе ги покрие вашите подови!. Сина и слонова коска медалјон област фрли килим. Тепих карактеристики машина ткаени средни куп дизајн. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ