• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ентинеа Бебе Момче Подароци Наредени Onesie Облека Топла Качулка Ромпер За Сина Боја

Ентинеа Бебе Момче Подароци Наредени Onesie Облека Топла Качулка Ромпер За Сина Боја

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ентинеа Симпатична Бебешка Дуксерка Ромпер Плетена Облека Облека Со Долги Ракави Кафеава 73сезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Табела Со Долги Ракави : . Големина : 59 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 56см/22.05" Должина : 53см/20.87" Ракав : 21см/8.27"Големина : 66 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 58см/22.83" Должина : 56см/22.05" Ракав : 22см/8.66"Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци биста : 63см/24.80" Должина : 59см/23.23" ракав : 23.5 см/9.25"големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 месеци биста : 66см/25.98" Должина : 62см/24.41" ракав : 25см/9.84" материјал : бебе момчиња девојки дуксер ромпер направени од висококвалитетни Памучни Мешавини, Меки И Удобни и нема да го иритираат вашето бебе кожата. Карактеристика : врвот за бебиња е ромпер со дуксер со букви со долги ракави, има многу обрасци што можете да ги изберете. Возраст : Погоден за облека за бебиња 3-6 месеци,6 месеци облека за девојчиња, 12 месеци облека за момчиња, облека за девојчиња за бебиња 18-349 месеци. Популарно : Симпатична шема, удобна ткаенина и многу поубава од сликите, вашето слатко момче ќе добие комплименти за носење, на децата ќе им се допадне како подарок. Прилики : Погоден За фотографија, секојдневно носење, надворешна облека, училиште, градинка, парк, одмор. Може да се користи како прв роденденски подарок за бебе, Подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни Подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ