• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miayilima Греј L Резервоарот Врвот За Жени Повик Лабава Еднобојна Копче V-Вратот Shavelestops Блузи Елеци

Miayilima Греј L Резервоарот Врвот За Жени Повик Лабава Еднобојна Копче V-Вратот Shavelestops Блузи Елеци

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапно Од Залиха, Брза Испорака.99 " Должина : 71cm/27.39"должина : 72см/28.43 "Рамо : 31см/12. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.56"големина : xlus : 10 UK : 14eu : 40буст : 98см/38. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.39" Должина : 72cm/28. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.59 " Должина : 70см/27.20"Должина : 69см/27.17"Големина : ЛУС : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 94см/37. Се Друго Што Сакате Да Знаете, Ве Молиме Контактирајте Не. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-10101 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Користете Висококвалитетни Материјали, Ве Молиме Купете Со Доверба.Моден дизајн информации За Производот : Сезона : Пролет, Пад : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Чист Стил На Боја : Секојдневен,должина На Ракавот : Кратка Јака Без Ракави : V-должина на ѓердан : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 x Женски Lenght S483486cm/33.43"Рамо : 31см/12. Погоден За Секоја Пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ