• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Транспарентен Мек ГЕЛ Tpu Јасен Случај Тенок Заштитен Капак За Samsung Galaxy A03S 4G LTE 6.5, Танцување Банани

Транспарентен Мек ГЕЛ Tpu Јасен Случај Тенок Заштитен Капак За Samsung Galaxy A03S 4G LTE 6.5, Танцување Банани

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Изразете се со облекување на телефонот со нашиот уникатен дизајн на уметнички дела тпу телефон случај! Вашиот телефон веќе не е монотон, туку стилски елегантен. Изработен од премиум ТПУ кој е флексибилен и не е лесен за деформација. Оваа прекрасна мека обвивка го штити вашиот телефон од прашина, гребнатини и помали удари. Мазни, црни и сјајни околу рабовите му даваат на вашиот уред привлечен и сјаен изглед. Дизајн на уметнички дела со висока дефиниција отпечатен на еколошки тпу мувла. Лесниот и тенок дизајн нема да го зголеми вашиот паметен телефон. Многу уникатни модели со теми за разновидност сигурно ќе одговараат на вашиот омилен вкус. Случајот за прицврстување лесно се лизга и исклучува вашиот уред за неколку секунди. Специјален дизајн за совршено вклопување За Samsung Galaxy A03 S 4 G LTE (Не 5 G) 6.5 " 2021. Материјал : изработен од висококвалитетен ТПУ. Лесен дизајн, само се лизга или исклучува. Совршено мувла за пристап до сите контроли и карактеристики на телефонот без отстранување на куќиштето. Овој уникатен дизајн На Банани За Танцување е оригинално уметничко дело нацртано, создадено и понудено само од WIRESTER usa. Сите оригинални дизајни се заштитени со авторски права од WIRESTER. Специјален дизајн за совршено вклопување За Samsung Galaxy A03 S 4 G LTE (Не 5 G) 6.5" 2021.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ