• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сејуригаока Крос-тело Мобилен Телефон Торбичка За Рамо Торбичка Ремен Чанта Чанта Паричник

Сејуригаока Крос-тело Мобилен Телефон Торбичка За Рамо Торбичка Ремен Чанта Чанта Паричник

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Функција : . * Дами чанти паричник паричник паричник телефон рамо торба . * Лесен за носење телефон, пари и шминка . * Затворено безбедносно складирање со патент . * Прилагодлива должина на ременот за рамо . * Стилски дизајн, уникатен и стилски. Материјал : Полиестер . Боја : Како Што Покажува Фотографијата . Големина : висина 17см ширина 9см дебелина 9см ширина на рамената 1,3 см должина на ременот за рамо 100-150см . Тежина : 60гр . Што ќе добиете : 1 * Гласник торба . 1см = 0.3937" Крос-Тело Мобилен Телефон Торбичка Торбичка Случај Појас Чанта Паричник чанта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ