• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фолија Плоча Спречи Масло Прскање Чувар Шпорет На Гас Штит Масло Прскање Преграда Алуминиум Готвење Топлинска Изолација Прскање Кујнски Материјали

Фолија Плоча Спречи Масло Прскање Чувар Шпорет На Гас Штит Масло Прскање Преграда Алуминиум Готвење Топлинска Изолација Прскање

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Плоча Од фолија Спречете Штитник За Прскање Масло Шпорет На Гас Штит Прскање Масло Преграда За Алуминиумско Готвење Топлинска Изолација Прскање Кујнски Материјал : алуминиумска фолија. Големина : 84*32.5*0.3 км. Карактеристики : . 1. Против прскање, направете ја вашата кујна чиста и хигиенска. 2. Може да спречи излевање на нафта или храна при готвење во кујната. 3. Повеќе не треба да се грижите дали ќе направите мрсна пржена храна, месо на скара, пржете или чистете кисели краставички. 4. Заштитете ги ѕидовите од нечистотија, маснотии и масло. 5. Може да се преклопи рамно за лесно складирање. Фолија Плоча Спречи Масло Прскање Чувар Шпорет На Гас Штит Масло Прскање Преграда Алуминиум Готвење Топлинска Изолација Поздравниот Кујна Снабдување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ