• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бали Женски Убаво Вие Минимизатор Долна Жица Градник

Бали Женски Убаво Вие Минимизатор Долна Жица Градник

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ВКУПНАТА УДОБНОСТ ИСПОЛНУВА МАКСИМАЛНА Поддршкапонекогаш помалку е повеќе! Исполнувајќи ја својата посветеност на исклучителна удобност, овој градник со долна жица за минимизатор на Бали може да ја намали проекцијата до 1,5 инчи. Чашите имаат супер мазна ткаенина за да создадат елегантен изглед под облеката. Скриената долна жица ја обезбедува целата удобност и поддршка што ви треба. Дизајниран со скриени долни жици за дополнителна поддршка. Минимизаторот градник може да ја намали проекцијата до 1,5 инчи. Свиленкаста ткаенина и мазни чаши создаваат елегантен изглед под облеката. Прилагодливо затворање со 3 колони, 2 куки. Бали препорачува миење на рацете на овој минимизатор градник во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ