• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Лето Секси Еден Солидна Костими За Капење Контрола На Стомакот Халтер Без Грб Завиткајте Костим За Капење Цијан М

Женски Лето Секси Еден Солидна Костими За Капење Контрола На Стомакот Халтер Без Грб Завиткајте Костим За Капење Цијан М

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 100% Најлонски Бои : Розова,Жешка Розова,Вино,Црвена Лубеница,Небесно Сина,Светло Сина,Цијан,Црна,Портокалова,Каки,Зелена,Зелена Нане,Зелена Армија,Флуоресцентна Зелена,Големина На Камила : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Шема На Вратот : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Костими За Капење; Костим За Капење За Женски Стил : Секси; обична сезона : летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Пливање, Вклучен Е Пакет За Одмор : 1сет Костими За Капење Материјал : 100% Најлон. Женскиот костим за капење е изработен од мека висококвалитетна ткаенина. лесен, дише, еластичен и издржлив, удобен за носење. Професионалната технологија за шиење го прави поеластичен и поудобен, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело. Карактеристики : женска летна плажа 2023 секси едноделни костими за капење цврст стомак за контрола на грбот без грб обвивка без ракави в-вратот бенд половината краток костим за капење. Умерената покриеност за дното елегантно ги контурира вашите облини, правејќи ве попримамливи, шик и флертувачки. Повод : Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Совршен за тропски одмори, лето, плажа и базен, меден месец, крстарење. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ