• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хендерсон Тапациран Стол За Биро Сива И Античка Црна Боја

Хендерсон Тапациран Стол За Биро Сива И Античка Црна Боја

 
DEN 1118.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Со дизајн кој зрачи со стил без глупости, овој метален стол за биро е атрактивен додаток на секоја станица за домашна работа. Неговото седиште обезбедува совршена количина на подлога за часови удобна продуктивност. Тапациран со полиуретанска ткаенина во око-пријатна, двобојна сива боја, изгледа особено убаво со ладна тонирана палета на бои. Суптилното шиење го внесува неговиот дизајн со привлечен навестување на елеганција. Со основа составена од јасни, метални линии во издржана црна завршница, овој стол во индустриски стил е прекрасен завршен допир за секоја домашна канцеларија. Сет вклучува : Еден (1) биро Стол Индустриски дом о?колекција на мраз во издржана завршница На брест Цврста метална рамка завршена во црно со антички детали со рачно четкање столче За биро Во Стилот На Бројер со канализирано седиште тапацирано Со мулти-тонски Сива Кожа Метал, МДФ и фурнир од брест завршна обработка На Дрво : Издржана Метална завршница на брест : антички црн тапацир : Потребно Е Двобојно Склопување на сива кожа : Да.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ