• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Ел Пасо Тексас Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson

Трговска марка ликовна уметност Ел Пасо Тексас Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Ел Пасо Тексас Скајлин СП„ Канвас уметност од Марлен Вотсон : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Архитектура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ