• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stingray Red Рамка за печатење во сликарство

Stingray Red Рамка за печатење во сликарство

 
DEN 735.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. Wildlife.gender : -neutral.color : -red/white.time Период : -Контемпна.МЕДИУМ : -ГИКЛЕЕ ПЕНТИВЕН.АРТИСТ : -ANDREW CLAY. Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d -големина : -mini 17 " и под. Големина 18 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " D -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1.5 "d -големина : -окризирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 12 "H x 12 " W x 1,5 "D -Overal висина -од горе до дно : -12 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d -верна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 12 "H x 12 " W x 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 lbs. Големина 18 " H x 18 "W x 1,5 " D -Over All Висина -до MAAX7197 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат . Уметнички дела од Ендру Клеј. Вклучува сертификат за автентичност Професионално врамена и монтирана на архивата без киселина. Впечаток за врвен квалитет giclee на архиви со висока резолуција Paper Subject : наутички и плажа/животински свет. Пол : Неутрален. Боја : црвена/бела боја. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Ендру Клеј. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 12" W x 1.5 "D) : Mini 17" и под. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - горе до дно : 12". Севкупна ширина - од страна на страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина 18" H x 18 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - страна на страна : 32 ". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ