• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графички резервоар за правда за правда и градник, сет со 2 парчиња, големини 5- & плус

Графички резервоар за правда за правда и градник, сет со 2 парчиња, големини 5- & плус

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поставете го нејзиниот изглед во овој симпатичен и удобен 2-парчен сет од правда. Забавен сјај за графички резервоар и градник за дишење, е предодреден да стане нејзин славен оваа сезона. Сет со 2 парчиња вклучува : 1 резервоар и 1 градник. Резервоар : Стајлинг на пуловер, екипаж; без ракави; Графички печатење на сјај однапред. Градник : стајлинг на пуловер; Високо лажички врат; широк опсег на дното; мека, ткаенина за дишење; Ракербек; печатење на сите. ТОП ТОП : 60% памук/40% полиестер; Градник : 90% полиестер/10% еластан. Машина за перење. Увезени. Sportsекл спортски градник и графички резервоар за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ