• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи, 14 20 квадратна поп зелена декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 квадратна поп зелена декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете забавна околина во кој било простор на отворено или внатрешен двор со топла геометриска шема! Овој принт ќе додаде совршен завршен допир за летно чувство. Е од Дизајн на плажа за одмор на плажа, поп зелена апстрактна апстрактна надворешна перница на отворено е брегот за да ја создаде летната атмосфера што ја посакувате. Едноставно маргаритка, квадратна поп зелена апстрактна перница за фрлање на отворено : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ