• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојче на Нанет Девојче Флорал Тул Лејгл сет W глава лента 2t-

Девојче на Нанет Девојче Флорал Тул Лејгл сет W глава лента 2t-

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Проверете ја оваа спомената облека за легла со цвеќиња од цвеќиња, вклучително и лента за глава! Стилот има бел тул, трепет без ракави со розови и бели цвеќиња и бело нозе со асиметрични трим на глуждот и лакови. Без напор симпатична, без напор удобна и без напор лабава и кул. Врвот на оваа облека со бела решетка со цветна лента! Поставете девојки за девојчиња за девојчиња, цветни розови розови кратки ракави туники.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ