• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тејлор Тахитски Тахитски Топ во боја на Син и Лука Јуниорс

Тејлор Тахитски Тахитски Топ во боја на Син и Лука Јуниорс

 
DEN 550.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој висок триаголник на бикини е ваша неопходност за дневна базен. Зрачи под сонцето во виножитото боемско печатење и грчеви што се враќаат, сигурно ќе дадете изјава. Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Отстранливи меки младенчиња. Прилагодлива чипка назад. В- врат. 80% најлон/20% спандекс. Миење на рацете со слични бои. Не паѓајте суво. Увезени. Врза за боја Триаголник бикини за капење за капење за жени од Cyn & Luca.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ