• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
14к Розово Злато Круг Моисанит Обетки обетки рамка-во собата, Притисни Назад Од Дијамант Желба

14к Розово Злато Круг Моисанит Обетки обетки рамка-во собата, Притисни Назад Од Дијамант Желба

 
DEN 3599.20

Количина на стоки
Достапно на барање

УНИКАТЕН ДИЗАЈН-пар зачудувачки, општествено одговорни, брилијантни кружни обетки Од 7 карати Тгв (10мм) Моисанитни Обетки Со сјај и оган што го одземаат здивот, кои остануваат достапни, пријателски расположени за животната средина и без конфликти. Слободен 30-ден Се Враќа. Моисанитот е речиси идентичен со дијамантите ископани на земјата, но Моисанитот По Дијамантска Желба е еколошки и општествено одговорен. Овие прекрасни обетки се совршен подарок за роденден, годишнина или за себе. Нашите експерти за дијаманти и скапоцени камења го избираат секој камен додека нашиот тим на мајстори златари ги постави во сложени поставки овде во нашето седиште во ЛОС Анџелес КАЛИФОРНИЈА.00 cttw обетка обетка доаѓа ВО 14k розово злато со притисни назад затворачи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ