• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вештачки Божиќни Цвеќиња Сјајни Цвеќиња Среќна Новогодишна Елка Декорација Насловна САМОДОВЕРБА Божиќ Подарок Украс навидад пинк

Вештачки Божиќни Цвеќиња Сјајни Цвеќиња Среќна Новогодишна Елка Декорација Насловна САМОДОВЕРБА Божиќ Подарок Украс навидад

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Елка виси шуплив цвет може да ја осветли елката и да ја направи поистакната.Шупливиот Цвет На Елката е погоден за многу места за употреба, како што се домот, канцеларијата, хотелот, трговскиот центар итн.Овој Божиќен шуплив цвет прифаќа супериорен пластичен материјал, тој е долготраен, издржлив и не е лесен за кршење.Цветот На Елката може да обезбеди добро чувство на допир, удобно за користење.Божиќниот цвет е еднократно и нема да зазема многу простор, нека можете лесно да го носите или чувате.Материјал : Пластика.Боја : Прикажи како слика.Големина : 15см.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.10х Божиќен цвет. Шупливиот Цвет На Елката може да се користи на Новогодишна елка и е лесен за употреба. Божиќниот цвет е еднократно, мал, лесен, удобен за носење или чување. Оваа елка виси шуплив цвет е убава и може да донесе празнично чувство во вашата соба. Цветот На Елката е удобен за употреба, материјалот е пријателски за кожата. Главно изработен од пластика, Овој Божиќен шуплив цвет е долготраен, цврст и не е лесен за кршење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ