• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Курад Универзална Поддршка За Завиткување На Неопренови Колена

Курад Универзална Поддршка За Завиткување На Неопренови Колена

 
DEN 3164.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен премин и гумени стапала против лизгање. Перницата е достапна како опционална. Сиеста Делукс кревети се достапни во различни големини и бои.Робусна пластика, Опремена со потпирач за глава,Перфорирано дно за правилна вентилација,стапала Против лизгање кои обезбедуваат голема стабилност,може да се совпаднат со Опуштете се 45/2 за поголема удобност. Без пречки дект 6.0 безжичен телефон; големиот дисплеј со позадинско осветлување го олеснува гледањето НА ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на Повикувачот; звучникот На Слушалката овозможува комуникација без раце; телефонскиот именик складира до 30 имиња остварува внатрешни повици, пренесува надворешни повици, одржува 3-насочни разговори 3 Јазици; 5 стандардни Тонови На прстен Телефонскиот систем може да се прошири до 5 слушалки; систем Со една слушалка;.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ