• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јун Сламена Капа Запечатена Нелизгачка Отпорна На Истекување Отпорна На Прашина За Повеќекратна Употреба Симпатична Силиконска Слама Совети Покријте За Дома

Јун Сламена Капа Запечатена Нелизгачка Отпорна На Истекување Отпорна На Прашина За Повеќекратна Употреба Симпатична Силиконска

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Лесно се перат по употреба, овие капаци од слама се еднократно и се доволно лесни и мали за секојдневно носење, можете да ги ставите на вашата торба кога сте надвор и наоколу.Отпорен на прашина, херметички и отпорен на истурање, овој капак од слама е особено погоден за активности на отворено и е одличен за заштита на вашите пијалоци и одржување на чисти кога треба да ги оставите на while.It изработен е од силика гел материјал.Оваа сламена капа има дијаметар од 0,8 см и должина од 5 см.Капачето од слама е погодно за кујна, бар, забава и ресторан.Име на предметот : Сламен Капматеријал : Силика Гелфеатури : Отпорен На Истекување, Удобен, Еднократно, Отпорен На Прашина Детали : Дијаметар : 0,8 см/0,31"(Прибл.) Должина : 5см/1.97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Сламена Капа (Слама Не Е Вклучена) https : //images.topeka2015.com/images/22/10/v/21108747/19.jpg. https : //images.topeka2015.com/images/22/10/v/21108747/3.jpg. https : //images.topeka2015.com/images/22/10/v/21108747/4.jpg. https : //images.topeka2015.com/images/22/10/v/21108747/5.jpg. https : //images.topeka2015.com/images/22/10/v/21108747/6.jpg.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ