• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан И Зачукуван Бенд

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан И Зачукуван Бенд

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Доволно елегантен за секојдневна употреба, овој бенд сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Со богата четкана завршница, оваа лента од нерѓосувачки челик е украсена со зачукувани детали што создаваат прекрасен изглед. Оваа лента широка 7,5 мм е достапна во големина на прст 8.Метална Тежина : 6,95 Грама Накит Тип : Моден Стил : Куполен Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан, Зачукуван Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 7,5 Ммринг Големина : 8 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Зачукуван, Четкан.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ