• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Потпетици за маче од мачиња од пети на жени

Потпетици за маче од мачиња од пети на жени

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Влезете во стил на шик зашилен пети со удобни чевли со потпетици од мачиња од страна на Brinley Co. Стилски карирани горе, ги надополнуваат женските зашилени прсти, а поставените табани создаваат удобно вклопување. Малите потпетици за маче создаваат суптилен лифт за да го завршат стилот. Овие чевли со потпетици се направени со ткаенини и материјали направени од вештачки. На дизајнот е истакната зашилена пети. Висина на пета : 1,8-инчен маче. Висина на платформата : 0,44-инчен платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : материјал изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Материјал на горниот/надворешната страна : ткаенина/материјал изработен од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ