• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sumbell Industries Masse Rabbit Bo Stack Pink неутрално сиво сликарство wallидна плоча од Ziwei li

Sumbell Industries Masse Rabbit Bo Stack Pink неутрално сиво сликарство wallидна плоча од Ziwei li

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ