• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нортлајт фт. Комерцијални В Божиќ Светлината Сет Мерач во. Растојание

Нортлајт фт. Комерцијални В Божиќ Светлината Сет Мерач во. Растојание

 
DEN 1191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прославете ја сезоната во затворени простории или надвор со украсување со Нортлајт 100 стапки. Комерцијални C9 Божиќ Светло Сет 18 Мерач 12 во. Растојание овој Божиќ. Клиповите на секој од приклучоците за светло, лесните основи на штекерот за завртки и растојанието од 12 инчи помеѓу светлата го прават украсувањето на вашето деловно место брзо. Изберете од достапните опции за боја. Димензии : 100л стапки. Комерцијални Одделение C9 завртка-во светлината приклучок во собата. Изберете од достапните опции за боја. Секоја лушпа има клип за лесно украсување. За внатрешна или надворешна употреба. Светлосните приклучоци се распоредени 12 инчи. освен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ