• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
К Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара изберете: ТОЈОТА КАМРИ СЕ XLE, 2004 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

К Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара изберете: ТОЈОТА КАМРИ СЕ XLE, 2004 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

 
DEN 14079.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, чаурите со шипки за нишање на МООГ обезбедуваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетен природен гумен материјал за издржливост и перформанси на возење. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Помалку склони кон разделување, промена на бојата или пукање со возраста за долг живот. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Помалку склони кон разделување, промена на бојата или пукање со возраста за долг живот. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизиран За тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 2012,2014 ТОЈОТА КАМРИ СЕ/XLE 2004-2007 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2009-2011 ТОЈОТА КАМРИ СЕ/ЛЕ/XLE 2007-2008 ТОЈОТА КАМРИ ЛЕ/XLE/SE 2016-2017 ТОЈОТА КАМРИ XSE/XLE 2015 ТОЈОТА КАМРИ ЛЕ/XLE/SE/xse 2004-2009 lexus RX 2013-2018 TOYOTA AVALON 2013 TOYOTA CAMRY L/SE/LE/XLE И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ