• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кампер Ѓердан Среќни Кампери Ѓердан Нерѓосувачки Челик или 18к Злато Куче Таг 24 Синџир

Кампер Ѓердан Среќни Кампери Ѓердан Нерѓосувачки Челик или 18к Злато Куче Таг 24 Синџир

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој висококвалитетен графички ѓердан за приврзоци за кучиња е совршен спомен без разлика дали е за себе или за некој близок. . . ➜ Луксузен Воен Ланец За Ѓердани : 24" (61 см) со надграден затворач. ➜ Ознака за кучиња : 28,5 мм х 51мм Што Е Различно : нашите ѓердани со ознаки за кучиња се изработени од висококвалитетен хируршки челик со течна стаклена обвивка отпорна на кршење и опција за златна завршница од 18к. Ова обезбедува цврст, водоотпорен печат, кој ги истакнува неговите вистински бои и детали за него. Пристигнува во елегантна кутија за подароци за накит, подготвена за давање подароци или примање. Нашите приврзоци за ознаки за кучиња се персонализирани во Сад од прекрасни работни мајки! Ние вработуваме и обучуваме работни мајки и плаќаме фер плата. Горди сме што поддржуваме силни заедници и одржуваме работни места во Америка! Прилагодете - доколку е достапно, врежете на задниот дел од приврзокот за ознаки за кучиња името на вашата сакана, датумот на вашата венчавка, годишнината или што било друго што сакате да го запомните и да ве држи блиску до нејзиното срце. Секое персонализирано парче нуди исклучителна изработка што е погодна да биде инстант класика во вашето семејство. ● Димензии на производот ➜ Луксузен Воен Ланец За Ѓердани : 24" (61 см) со надградена затворач ➜ Ознака За Кучиња : 28,5 мм х 51мм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ