• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Унисе Бебе Памучни Комбинезони, Камион Од Тиква, 0 Месеци

Хадсон Бебе Унисе Бебе Памучни Комбинезони, Камион Од Тиква, 0 Месеци

 
DEN 112.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот 1-парче предвремени памучни унија костум/комбинезони се одлични за играње, време на стомакот и дневни активности. Нашите синдикални костуми и комбинезони се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ