• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4ПК Спарко Комунални Нож Рефил Кертриџ 4 Должина 1 Дебелина-Прав Стил-Предвремени-оф-Челик-Нерѓосувачки Челик

4ПК Спарко Комунални Нож Рефил Кертриџ 4 Должина 1 Дебелина-Прав Стил-Предвремени-оф-Челик-Нерѓосувачки Челик

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Полнењето на кертриџот одговара на Помошниот Нож На Кертриџот Спарко. Секој кертриџ за полнење содржи шест сечила за прицврстување. Тип На Производ - Нож Нож. Тип На Сечилото-Стандард. Должина На Сечилото-4. Дебелина На Сечилото-1. Земја На Потекло - Кина. Стил На Сечење-Директно. Рециклирани-Не. Собранието Е Потребно-Не. Боја-Нерѓосувачки Челик. Карактеристики-Предвремени. Компатибилност - Спарко Кертриџ Комунални Нож. Производител - Спарко Производи. Производителот Дел Број-01721. Материјали-Челик. Ограничена Гаранција-1 Година. Зелен Индикатор-Ј.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ