• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на одмор светло светло на отворено 3-парчиња сет за украсување на снежници

Време на одмор светло светло на отворено 3-парчиња сет за украсување на снежници

 
DEN 1759.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Светло за време на празниците на одмор на отворено 3-парчиња Семејство за сноу-снежен човек сет ќе го осветли вашиот двор со возбуда во боја и празници! Овој забавен сет од 3 парчиња вклучува еден голем и два средни снежни луѓе со вкупно 35 блескави чисти светла предложени на рамките. Овие фаворити за зима блескаат со убави детали, вклучувајќи светли капи и шарени марами, плус блескави чисти светла што изгледаат зачудувачки по темнината за да обезбедат топол пречек за пријателите, семејството, па дури и Дедо Мраз. Сетот за декорација на семејно декорација на Снежници од 3 парчиња снежен човек на одмор е одличен избор за внатрешна или надворешна употреба и може да се смета за да се донесе Божиќно расположение во вашата домашна сезона по сезона. Време на одмор светло осветлување на отворено 3-парчиња Семејство за семејно декорација на снежни луѓе : 3-парчен светло за декорација на сноу-двор, сет за декорација на дворот вклучува 1 големи и 2 средни снежни луѓе. Вклучува вкупно 35 блескави чисти светла претходно прикачени на жичани рамки. Јасните светла нудат убаво осветлување во текот на денот и особено по темнината. Долготрајните Божиќни украси ќе ви помогнат да ја прославите сезоната на празници за наредните години. Снежните луѓе можат да бидат поставени самостојно, или спарени со други украси како дел од поголем приказ на отворено. Идеално за употреба во предниот или задниот двор, на вашиот тревник или во вашата градина за да донесете Божиќен дух и насмевка на сите што минуваат. Снежните луѓе се лесни за склопување и поставување. Пропаѓа за лесно и компактно складирање. 120 V 60 Hz AC. За внатрешна/надворешна употреба. Боја : Мулти-боја со јасни светилки. Тежи 3,5 фунти. Вкупно. Големи димензии на снежен човек : 16 "l x 5" w x 24 "H. Средни димензии на снежен човек : 10" l x 5 "w x 14" H секој. Модел # 67-140.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ