• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Атрактивно обичен Рамка за сликање уметност, 16,00 1,50

Мармонт Хил Атрактивно обичен Рамка за сликање уметност, 16,00 1,50

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова „Атрактивно обичен “ врамен печатење во сликарство е врвен квалитет на Giclee на архива хартија со висока резолуција. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил „Атрактивно обичен“ Рамка за сликање : . Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ