• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Киплики Трговија На Големо Хеланки За Жени Џебови Со Цврста Боја Копчиња Еластичен Струк Удобни Прави Панталони

Киплики Трговија На Големо Хеланки За Жени Џебови Со Цврста Боја Копчиња Еластичен Струк Удобни Прави Панталони

 
DEN 191.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Киплик има Женски Јога Хеланки/Женски Јога Панталони/Женска Активна Облека/Женски Активни Хеланки/Женска Велосипедска Облека/Женски Велосипедски Каприс/Женски Спортови можете да ги исушите и да ги ставите во фиоки.Измијте со слична боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. СОВЕТИ : според повратните информации на повеќето купувачи, Овие панталони се малку цврсти.Ако сакате лабава, тоа е препорачливо да нарачате една големина до од вообичаеното.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ