• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Организатор на фиоки за 2-ниво на Idesign, 12 8 3

Организатор на фиоки за 2-ниво на Idesign, 12 8 3

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Двете прегради на дното се идеални за складирање на сребрени производи, прибор за прибор, прибор за прибор и прибор, додека двете горни прегради се одлични за помали артикли, како што се мерење лажици. Транспарентните пластични страни, отворениот врв и лизгачката лента обезбедуваат содржината секогаш да се видливи и достапни. Организатор на фиоки за 2-ниво на Idesign, 12 "x 8" x 3 ", чиста, мат бела : мулти-ниво за складирање, дизајниран со четири поделени прегради и лизгачки врвен фиока за создавање моментална организација во фиоки за кујна и оставата, чајната кујна. може да се користи и во бањата, спалната соба, плакарот, канцеларијата или каде било што ви треба дополнителна организација. Отворените врвни и транспарентни страни обезбедуваат дека содржината е секогаш видлива и достапна. Издржлива, пластичната конструкција без BPA е направена да трае и е лесна да се исчисти со благ сапун и вода. Мерки 12 "x 8" x 3 "и е идеално за употреба во компактни простори во фиоки и ормани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ