• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Патрола, фигура на акција за урнатини со униформи за клип-на

Патрола, фигура на акција за урнатини со униформи за клип-на

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе се за мисии за спасување со урнатини со патрола за патроли! Облечена во неговата значка и тврда капа, оваа позитивна фигура вклучува две различни униформи за клип-на-забава за забава! Кога ќе се појави мисија, помогнете во урнатините да одат од вонредна должност на кученце во секунди : Изберете униформа, исцедете го горниот дел од ранецот и клипнете го на урнатините! Сега ова градежно кученце е подготвено за сè што доаѓа. За уште повозбудливи авантури, соберете ги останатите акциони кутриња (секоја се продава одделно) и работат заедно како тим! Донесете домашни патролни пакетни пакети пакувања урнатини и подгответе се за бесконечна акција за време на игра! 2 Униформи за клип-наназад : Помогнете им на урнатините да ги зголемите мисиите за спасување со неговите 2 различни акциони пакувања! Изберете униформа, едноставно исцедете го горниот дел од ранецот и клипнете го на урнатините. Во секунди, тој е подготвен за авантура!. Колекционерска фигура : Омилениот експерт за градежништво на PAW Patrol е на двојно! Подготвени да се претворат во акционо херој, клип-на една од униформите на урнатините. Соберете ги сите 6 кутриња за пакети со патрола PAW (секоја продадена одделно) и работат заедно како тим!. Креативна игра : Децата можат да ги истражат своите имагинации бидејќи создаваат секакви забавни и возбудливи авантуристи за спасување за нивното омилено кученце и да ја донесат акцијата на хит ТВ -шоуто во живот! Колекционерската фигура на пакетите PAW Patrol Action Pack е за деца на возраст од 3 и повеќе години. Одете на мисии спакувани со акција со кутриња за акциони пакети!. Вклучува : 1 Акционен пакет Слика, 2 униформи на клип-на. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ