• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сохо Троица Цветни Волна Тркач Килим, Чоколадо Црвено, 2 '6 10'

Сохо Троица Цветни Волна Тркач Килим, Чоколадо Црвено, 2 '6 10'

 
DEN 899.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Сафавиех Сохо СОХ812Д Рачно Изработено Чоколадо / Црвен Килим Колекцијата Сохо Килим се препушта на денешната предност за чисти дизајни и меки текстури. Прекрасната јасност на бојата е прикажана во огромен број ретро-мод мотиви и цветни букети во оваа впечатлива колекција. Сохо област килимите се рачно тафтувани за перница-меко чувство под нозете. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Колекцијата Сохо е одговор На сафавиех на побарувачката на пазарот за чист преоден дизајн во килими кои работат подеднакво добро во традиционалните и современите домови. Колекцијата?уникатната чистота и јасност на бојата се постигнува со избирање само на најчистата премиум новозеландска волна како платно за возбудливата нова палета на бои на Сафавиех. Материјал : Волна/Вискоза Куп. Ширина На Производот : 2 '6". Должина На Производот : 10'. Колекција : Сохо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ