• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Добро Ткаен Дрвен Син Внатрешен Надворешен Тепих Со Цврста Боја

Добро Ткаен Дрвен Син Внатрешен Надворешен Тепих Со Цврста Боја

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Внатрешен/надворешен тепих со рамно ткаење со нула куп и ниско одржување. 100% полиестерско предиво и подлога се дамки, бледнеат и отпорни на временски услови за издржлив килим кој е привлечен и лесен за одржување. Дизајниран за области со голем сообраќај, целата негова синтетичка конструкција значи дека нема да мувла или мувла, а чистењето е едноставно како испирање со црево. Тепих отпорен на влага за внатрешна или надворешна употреба. Високо издржлив рамен ткаат куп. Потресена цврста боја со обична граница. Ув-заштитени за директна изложеност на сонце. Отпорен на дамки, отпорен на избледување и не-пролевање за трајна живост. Лесно за чистење - исчистете го местото или исплакнете со градинарско црево и исушете го воздухот. Идеален килим за вашиот двор, трем, двор, базен, палуба и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ