• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Bigersell Tshirt Градници За Жени Без Дозвола За Долна Жица Удобност Градник Склекови Градник Стил R V - Вратот Беспрекорни Градници Кука И Затворање На Градник За Очи Женск

Bigersell Tshirt Градници За Жени Без Дозвола За Долна Жица Удобност Градник Склекови Градник Стил R V - Вратот Беспрекорни

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајн без жица овој женски градник има кука и затворање На Очите. Најлонската изработка го прави овој спортски градник низок за одржување; само рачно миење во ладна вода. А2 : Не, подлогата не е отстранлива, таа е вградена во материјалот што се користи за изградба на градникот. П3 : дали можете да ги вкрстите овие ремени во задниот дел?. И обезбедува прилично добра поддршка. А1 : да, ремените за градник се еластични. Спортски градник за тренингот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ