• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Печатени Панел Сплит Рамен Агол Голем Фустан Костим За Капење Костим За Капење

Женски Печатени Панел Сплит Рамен Агол Голем Фустан Костим За Капење Костим За Капење

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Печатен Панел Сплит Рамен Агол Голем Фустан Костим За Капење Костим За Капење Опишете Го Стилот : Сплит Костим за капење Тип На бикинизирање : Обичен Материјал : Полиестерска Спандексгарментна Нега : Машина За Перење Тип : Костим За Капење, Костим За Капење, Облека За Капење, Костим За Пливање Пригода : Плажа,Базен, Одмор, Летен Дизајн : Градник За Склекови; Без Грижа за Долна Жица : Машина За Перење Пол : Жени Женска Дамаактивности : Пливање Сурфање Топла Пролеткарактеристики : сосема нов и квалитетен!Забелешка : ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање (1 инч = 2.54 см)пакет вклучени : 1 х костим За Капење Size USUKEUBust Waist Hip S483470cm~75cm/27.56"~29.53"60cm~65cm/23.62"~25.59"70cm~75cm/27.56"~29.53"M6103675cm~80cm/29.53"~31.50"65cm~70cm/25.59"~27.56"75cm~80cm/29.53"~31.50"L8123880cm~85cm/31.50"~33.46"70cm~75cm/27.56"~29.53"80cm~85cm/31.50"~33.46"XL10144085cm~90cm/33.46"~35.43"75cm~80cm/29.53"~31.50"85cm~90cm/33.46"~35.43"XXL12164290cm~95cm/35.43"~37.40"80cm~85cm/31.50"~33.46"90cm~95cm/35.43"~37.40" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 70cm~75cm/27.56"~29.53"Waist : 60cm~65cm/23.62"~25.59"Hip : 70cm~75cm/27.56"~29.53"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 75cm~80cm/29.53"~31.50"Waist : 65cm~70cm/25.59"~27.56"Hip : 75cm~80cm/29.53"~31.50"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 80cm~85cm/31.50"~33.46"Waist : 70cm~75cm/27.56"~29.53"Hip : 80cm~85cm/31.50"~33.46"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 85cm~90cm/33.46"~35.43"Waist : 75cm~80cm/29.53"~31.50"Hip : 85cm~90cm/33.46"~35.43"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 90cm~95cm/35.43"~37.40"Waist : 80cm~85cm/31.50"~33.46"Hip : 90cm~95cm/35.43"~37.40 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ