• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Водич за Пумпа За Пумпа за Масло со Синџир за Тајминг Одговара на бмв 528и 428и 320и Н Н20

Водич за Пумпа За Пумпа за Масло со Синџир за Тајминг Одговара на бмв 528и 428и 320и Н Н20

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Специфики на предметот : Бренд : Небрендирана Размена Број На Дел : 11317603944,11318648732,11318685091,11317592850,11317592877,11417605367,11418663609 S1,11417605367 S1,11417602646, 11417602647, 11417602648,11 41 7 602 649, 11417602653, 11417605367,11418651102, 11418663609, 11417605366 Тип : Тајминг Синџир Производител Дел Број : HL-BM09-TCK +HL-BM09-НАФТА-TCK OE / OEM Дел Број : 11317603944 Материјал : Легиран Челик Земја/Регион На Производство : Кина Состојба : Нов Производител Гаранција : 1 Година ве Молиме имајте предвид дека списокот за компатибилност на возилото можеби не е 100% точен. Ако не сте сигурни за компатибилноста на деловите што сакате да ги купите, ве молиме испратете ни ја ВАШАТА ВИН. Ќе се обидеме да одговараме на вашиот Вин со бројот НА ОЕ што го имаме во списокот за да гарантираме соодветност. За меѓународен купувач со возило со десен погон, ве молиме бидете внимателни при изборот на вашите делови. Ве молиме запомнете да носите заштитна опрема кога ракувате или инсталирате кој било автомобилски дел. Забелешка : се продава само во САД (Со Исклучок на Хаваи, Алјаска, Порторико, Гуам, Девствени Острови, Американска Самоа, Северни Маријански Острови, Палау, Сојузни Држави На Микронезија, Маршалски Острови, Mar, АЕ, АП). За Мерцедес Бенц Р107 В108 В109 В123 Р129. Резервен Производ со Врвен Квалитет. 1 Година Гаранција. Резервен Производ со Врвен Квалитет. 1 Година Гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ