• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1997 Година-Ауди Приклучок За Фарови Кватро

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1997 Година-Ауди Приклучок За Фарови Кватро

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

1997-2003 Audi A8 Quattro Приклучок За Фарови (База / L)ОДГОВАРА : 1998 - 2000 A8 Quattro V8 4.2 L Автоматски 4-Врата Седан2000 A8 Quattro L V8 4.2 L Автоматски 4-Врата Sedan NOTESLow Socket Bulb H1, H1-55, Или H1-55 WFits Години : 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003фитс Мотори : Атрибути На Производот : калифорнија предлог 65 : предупредување : Рак И Репродуктивна Штета ?А?А Www.p65warnings.ca.gov Вкупна Должина : 7 Во. Со Жица (0.5 Во. Wiut) Содржина На Пакетот : H1 Светлосен Приклучок - 14 Ga. Терминал Дизајн : Приклучок Терминал Пол : Женски Термин Мријал : Plic Wr Resi : Не Жица Пигтаил Вклучени : Да Жица Количина : 1 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ