• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прстен Бо привлечна Извонредна Изработка Дрвен Венчален Прстен Во Форма На Срце Бо За Ангажман

Прстен Бо привлечна Извонредна Изработка Дрвен Венчален Прстен Во Форма На Срце Бо За Ангажман

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : ги има предностите на фината изработка, нежната текстура, не лесно деформираното и удобно чувство на рацете, што го сакаат луѓето.Украсена со различни убави додатоци и дезени, прстенестата кутија го прави да изгледа поелегантно и поскапо, а на вашата венчавка и дава поцеремонијален изглед.Направен од ткаенина и ленен материјал, производот е издржлив и лесен.Должината на производот е 9 см, ширината е 8 см, висината е 4,5 cm.It погоден е за специјални прилики, како што се предлог, свршувачка, свадба, роденден и годишнина итн.Име на предметот : Свадбен Прстен Материјал : Ткаенина, Лен Карактеристики : Еколошки, Извонредна Изработка, Преносни Детали За Големина : 9см х 8см х 4,5 см/3,54 "х 3,15" х 1,77 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Венчален Прстен Кутија има предности на фина изработка, нежна текстура, не лесно деформирано и удобно чувство на рака, што го сакаат луѓето. Украсена со различни убави додатоци и дезени, прстенестата кутија го прави да изгледа поелегантно и поскапо, а на вашата венчавка и дава поцеремонијален изглед. Направен од ткаенина и ленен материјал, производот е издржлив и лесен. Должината на производот е 9 см, ширината е 8 см, висината е 4,5 см. Таа е погодна за специјални прилики, како што се предлог, ангажман, свадба, роденден и годишнина итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ