• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рачен соковник со цитрус со капаче за шише и складирање

Рачен соковник со цитрус со капаче за шише и складирање

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мерења : 4.4 "W x 4.4 " D x 10.5 "HSTURDY Пластично шише има елегантна форма што ќе се вклопи на мали простори. Затегнете големи количини на сок од лимон без хаос со соковник од лимон/вар. Трајните сртови копаат во вашите лимони или лими за да ја искористат секоја капка со леснотија. Семето се филтрира и вашиот свеж исцеден сок завршува во висококвалитетен Пластично шише. Потоа можете да го покриете шишето со вклучен капак за да го ладите сокот. Кога не се во употреба, капакот се влева на дното на капакот. Рачен соковник со цитрус со шише и капакот за складирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ