• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Bонсонвил Делукс Хот кучиња, печени од КТ на тетка Мили

Bонсонвил Делукс Хот кучиња, печени од КТ на тетка Мили

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Hotешко куче не е топло куче без пунџа. Ништо не се споредува со оваа луксузна пунџа. Кога станува збор за мека текстура и вкусен вкус, овие бухти испорачуваат како никој друг. Нулта грама транс маснотии по порција. Намален натриум. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. 96% без маснотии; Кошер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ