• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет за пижами за пижами во боксот за боксери за машки аеропостале, 3-парчиња, големини S-XL

Сет за пижами за пижами во боксот за боксери за машки аеропостале, 3-парчиња, големини S-XL

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатен подарок за него! Сет со три парчиња подароци во боксот на Aeropostale е совршен за удобни ноќи и дневни денови во кои има целосен изглед од глава до пети. Со мета со долг ракав, панталони и боксерски шорцеви, овој сет на пижами со три дела за мажи прави одличен додаток на неговата колекција за облека за спиење. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Панталони : 100% полиестер; Кратки на боксери : 60% памук/35% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врв со долг ракав, 1 пар панталони и 1 пар на боксери. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина на M. врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; лого печатење однапред. Карактеристики на панталони : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Кратки карактеристики на боксер : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; летај. Машки три парчиња подарок за пижама поставен од Аеропостале.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ