• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ролиен Облека За Спиење За Жени Пижами За Жени Танга Гаќи Танга Чипка Панталони Дами Гаќи Долна Облека

Ролиен Облека За Спиење За Жени Пижами За Жени Танга Гаќи Танга Чипка Панталони Дами Гаќи Долна Облека

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Танга Секси Гаќи Танга Чипка Панталони Дами Гаќи Долна Облека Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Удобен материјал, погоден за домашни прилики. Информации за производот : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 парчиња Пол : Жени, Дамски Материјал : Спандексперфект За Забава, сцената и спалната соба! Големина : Слободна Големина(Половината : 56-80см/22-31, 5") Содржина На Пакетот : 1пц Женска Долна Облека Достапна од залиха, брза испорака. Изработен е од висококвалитетни материјали,Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Облеката е премногу мала, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја купите вистинската големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ